داستان بازی اتاق فرار آتش زاد از این قراره که

جولای ۱۹۹۲ ، بالتیمور ، مریلند

 

« پیرمردی تنها در خانه خود ، خودکشی کرد. »

استفن درو که چندی پیش در حادثه مرگبار آتش سوزی خانه اش ، همسر و فرزندان خود را از دست داده بود ، به خانه ای در شهر بالتیمور نقل مکان کرده و پس از مدتی ، خبر خودکشی او به گوش اهالی شهر رسید.

تیم تحقیقات پلیس پس از بررسی شواهد و مدارک موجود ، با وجود برخی علائم مشکوک در خانه او ، مرگ وی را خودکشی ناشی از افسردگی و فشار روحی اعلام کرد و پرونده مختومه گردید.

.

دسامبر ۱۹۹۲ ، بالتیمور

« سارق خانه استفن درو ، دستگیر شد. »

فرد مشکوکی که نیمه شبی ، به صورت مخفیانه ، سعی در ورود به خانه خالی از سکنه آقای درو داشت ، دستگیر شد.

در پی بازجویی های انجام شده از سارق ، کارآگاه پارکر به حقایق جدیدی از آن خانه دست پیدا کرده و تیم تحقیقاتی خود را برای بررسی دقیق تر به آنجا می فرستد.

پرونده مختومه خودکشی دوباره به جریان افتاده و اکنون همه چیز به شما ، تیم تحقیقاتی آقای پارکر بستگی دارد...

آیا می توانید به راز خانه آقای درو پی ببرید...؟

تیزر بازی اتاق فرار آتش زاد از این قراره که

علیرضا شریفی 1401/3/5

اتاق فرار آتش زاد خیلی خوب بود سناریوش رو دوست داشتیم اکتورهای کاربلد و حرفه‌ای داشت و فضا هم خیلی با داستان هماهنگ بود و در آخر ممنون از تیم ایران اسکیپ برای فراهم سازی این فضا❤️

فرزاد رفعتی 1401/3/4

خدمت گروه خوب بازی آتش زاد واقعا یکی از بهترین اتاق فرار هایی بود که رفتم سناریو بازی با معماها کاملا هم خونی داشت از نقش ایگور که نگم براتون واقعا عالی بود تمامی معما ها جالب قابل حل و منطقی بود. از بک هاش نگم براتون که واقعا هیجانی و عالی بود در حدی خوب بود که من حاظرم با یک تیم جدید دوباره برم که ففط تو فضای بازی قرار بگیرم کار اکتورها عالی اکت های به موقع و قشنگ و ترسناک در کل من از 10 به این اتاق فرار 20 میدم مرسی

ايمان الله ورن 1401/3/4

بعد از اتاق فرار آتش زاد ، هر اتاق فرار ديگه اي فعلا رفتيم ، بعدش مي گفتيم آتش زاد يه چيز ديگه بود. فعلا رو دستش نبوده واقعا.