اتاق فرار های کرج

(12) مورد

اتاق فرار شایعه


کرج،بلوار هفت تیر

اتاق فرار شایعه اولین بازی ارائه شده توسط مجموعه اتاق فرار golden escape واقع در هفت تیر کرج میباشد.

اتاق فرار غریبه


کرج،بلوار هفت تیر

اتاق فرار غریبه ارائه شده توسط مجموعه Vayaroom، این اتاق فرار در محله هفت تیر کرج واقع شده است.

اتاق فرار تطهیر


کرج،شاهین ویلا

فلج شدن دختری که سرنوشت دوستانش را به خطر انداخت...

اتاق فرار Last Hope


کرج،فردیس

اتاق فرار (Last Hope) ارائه شده توسط مجموعه (SilentDeathRoom)، این اتاق فرار در محله فردیس کرج واقع شده است.

اتاق فرار دعانویس


کرج،فردیس

اتاق فرار (دعانویس) ارائه شده توسط مجموعه (Senator)، این اتاق فرار در محله فردیس کرج واقع شده است.

اتاق فرار زوبعه


کرج،گوهردشت

بازی زوبعه یک بازی ترسناک با تلفیقی از تئاتر است که مناسب افراد زیر ۱۷ سال نیست. این بازی مناسب برای گروه های ۴ الی ۶ نفره است. لطفا هر جا که نور قرمز روشن بود به نمايش بازى توجه كنيد و در حدى جا به جا شويد كه نمايش را ببينيد و یا و یا هر زمان که فضا تاریک بود در جای خود بایستید. هر معمای شما که حل بشود یک چراغ سبز خواهید دید و این به این معنی است که یک درب (کشو‌ یا درب اتاق) برای شما باز شده... وسایل بازی ظریف و حساس هستند از اینکه مراقب دکور بازی هستید از شما ممنونیم. کتابخانه بازی کاملا دنت تاچ هست لطفا به هیچ عنوان به کتابخانه و وسایل آن دست نزنید. داستان بازی با اقتباس ۹۰٪ از واقعیت در طی مراحل بازی برایتان آشکار میشود از دست ندید... اکتور ها دنت تاچ هستند به کوزه ها دست نزنید. هر وسیله ای که احساس کردید چسبیده یعنی نباید از جاش تکون بخوره. روى پنجره اى كه تو بازى ميبينيد نريد توضيح صداى خنده گريه ، گربه و بازر

سوالات متداول

برای گذروندن روزهای آخر هفته یا تعطیلات چه تفریحاتی رو در نظر دارید؟ نظرتون درباره اتاق فرار کرج برای ساختن یک روز هیجان‌انگیز و متفاوت چیه؟ اتاق فرار کرج ژانرهای متنوعی رو برای بازی در نظر گرفته و هر تیمی می‌تونه بازی‌های مورد علاقه‌اش رو انتخاب و انجام بده. برای انتخاب هر کدوم از این بازی‌ها حتماً به رده سنی هر بازی و تعداد نفرات تیم هم توجه داشته باشید. چون بازی‌های اتاق فرار ترسناک وقتی بیشترین هیجان رو دارند که اعضای تیم تکمیل و آماده باشند.

یک روز هیجان‌انگیز در اتاق فرار کرج

برای کسانی که کرج ساکن هستند اسکیپ روم کرج یک انتخاب عالی برای ساختن یک روز متفاوته. مخصوصاً این روزها که اتاق فرار کرج ژانرهای بیشتری برای بازی داره و هر تیمی می‌تونه چندین و چند روز رو فقط برای تمام کردن بازی‌های یکی از ژانرهای اون در نظر بگیرد. از طرفی، اتاق فرار یک تجربه جدیده و با تموم تفریحاتی که تا به حال در کرج تجربه کردید متفاوته.

بنابراین اگر دوست دارید یک بار هم که شده یک بازی تیمی جذاب رو اون هم در کرج تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم یکی از ترسناک‌ترین اتاق فرارهای کرج رو برای بازی انتخاب کنید. این بازی می‌تونه شما رو در محیطی ترسناک‌تر از فیلم‌هایی که تا به حال دیده‌اید قرار دهد و تمام انرژی‌تون رو برای نجات خودتون و اعضای تیمتون از شما بگیره. 

آماده این هستید که با قاتل زنجیره‌ای بجنگید یا اینکه با ارواح و اجنه سرگردان در اتاق فرار کرج سر و کله بزنید؟

رزرو انواع اتاق فرار کرج

برای رزرو اتاق فرار باید ژانرهای مورد علاقه تیمتون رو پیدا کنید و بعد یکی از بازی‌های خاص اون ژانر رو برای شروع بازی اتاق فرار در نظر بگیرید. برای شروع بازی در اتاق فرار کرج هم همین موضوع صادقه و قبل از هر کاری باید ژانرهای اتاق فرار رو بشناسید و بعد بازی رو شروع کنید. انواع ژانرهای معروفی که در بهترین اتاق فرارهای کرج می‌تونید انتخاب کنید شامل این موارد هستند.

شروع رزرو بازی اتاق فرار کرج

برای حضور در یک اسکیپ روم معمایی یا اتاق فرار ترسناک در کرج حاضر هستید؟ خودتون رو مجهز کنید، چون قراره در این بازی از قاتل تا ارواح و اجنه رو شکست بدید و و رازهایی رو برملا کنید که همیشه باید سر به مُهر می‌موندند.