داستان بازی اتاق فرار مردگان از این قراره که

سناریو «مردگان» خود در مورد یک اتاق فرار است. یعنی در اینجا خبری از دستگیری یک قاتل، رمزگشایی از مرگ یک فرد یا سناریوهای این شکلی نیست. داستان اتاق فرار مردگان خود در مورد یک اتاق فرار به نام مردگان است. ب جرات میتونم بگم ترس و وحشت واقعیو تو این بازی پر از چالش میتونید تجربه کنید. وظیفه شما در بازی سر در آوردن از ماجرای این اتاق فرار است.
اگر بخواهم بیشتر در مورد سناریو صحبت کنم، احتمالش زیاد است که نکات مهمی که خودتان باید تجربه کنید لو برود. اما خوبی این سناریو که حداقل من تا به امروز آن را در جایی دیگر ندیده‌ام، این است که دست تیم سازنده را در طراحی فضاها کاملا باز گذاشته است. در واقع شما در فضای بسیار ترسناک با برخی از عجیب‌ترین اتاق‌های ممکن و کاملا بی‌ربط بهم رو‌به‌رو می‌شوید که تنها توجیه ممکن این است که این فضاها مال یک اتاق فرار باشند. متوجه منظورم شدید؟ مردگان یکی از مهم‌ترین مشکلات اتاق‌های فرار را به نقطه قوت خود تبدیل کرده است.
هر بار که فکر می‌کنید به آخرین و جذاب‌ترین اتاق بازی رسیده‌اید، با باز شدن یک در و وارد شدن به فضایی کاملا متفاوت با دکوراسیون درجه یک، مجبور می‌شوید در تصمیم‌تان تجدید نظر کنید. این تنوع فضاها در کنار اتمسفر حاکم بر اتاق و البته یک سورپرایز جالب که کنترل بازی را تا حدی در اختیار شما می‌گذارد، همگی باعث می‌شوند مردگان از لحاظ سناریو و فضاسازی فاصله قابل توجهی با اتاق‌ فرار‌های قبلی بگیرد.

تیزر بازی اتاق فرار مردگان از این قراره که

حسام خیری 1401/2/3
اطلاعات سانس یافت نشد

عالی عالی عالی پیشنهاد میشه

سيد محمد ترابي زاده 1401/2/16
اطلاعات سانس یافت نشد

سلام محیط بازی کثیف بود داخل راهرو سیگار می کشیدن هیچگونه راهنمایی قبل از بازی داده نمی شد مجموعه هیچگونه پوستر و یا تابلویی نداشت من بعید می دونم مجوز داشته باشد

Amir hossein Mehdizadeh 1401/3/4
اطلاعات سانس یافت نشد

واقعا فوق العاده بود یکی از بهترین تجربیاتم بود

arvin abdolmaleki 1401/3/4
اطلاعات سانس یافت نشد

بسیار عالی بود

علی Khazaeani 1401/3/26
اطلاعات سانس یافت نشد

معما ها یک کوچولو سخت بود، ولی از نظر ترس عالی بود، حسابی خوش گذشت