داستان بازی اتاق فرار هویت از این قراره که

تهران سال ١٣٩٠ 

 در تاريخ چهاردهم شهريور ماه سال نود ، طي تماس تلفني يك زن با پليس تهران پرده از راز قتل دختر خود به نام (ياسمين رحيمي) توسط پدر خانواده برميدارد.

به گزارش رسمي پليس آگاهي تهران بزرگ ،پدر كودك آزار ،دختر يازده ساله خود را بر اثر ضرب و شتم و نگهداري نامناسب در زير زمين خانه به قتل رسانده است.

پزشكي قانوني علت مرگ دختر بچه را ، ضربات متمادي جسم سخت به ناحيه سر و گردن ، ستون فقرات و سوءتغذیه اعلام ميكند. 

و همچنين به دنبال اعلام نظریه پزشکی قانوني، «متهم به قتل از نوعی اختلال شدید روانپزشکی رنج می‌برد و او به علائم روانپریشی و خلقی از نوع دوقطبی مبتلا است.

 

تهران سال ١٤٠٠

و حالا شما و دوستانتون كه گاها برای سرگرمی و خوشگذراني دست به کارهاي عجیب و غریب و ترسناکي میزنید . بعد گذشت حدود ١٠ سال از اتفاق شوك آور اين خانه ، اطلاعاتي به دست آورده اید که خانه اي متروکه در شرق تهران وجود دارد براي سرگرمي ، كنجكاوي و ترساندن دیگر دوستانتان قرار میگذارید تا که شبانه وارد خانه شوید….

تیزر بازی اتاق فرار هویت از این قراره که

آرمان میلادی 1401/6/9

خیلی عالی بود فکر میکردم ترسناک نباشه ولی واقعا خوب بود مخصوصا معماها همه چیز به هم مرتبط بود واکتر ها عالی بودن واقعا مچکر از اسکیپ رومتون♥️

سمانه میرزایی 1401/6/8

خیلیییی خفن بود خیلیییی قشنگ بود و خیلی خیلی ترسناک بود متاسفانه از شدت ترس زیادی که داشت همراهام انصراف دادن و نشد کامل ببینیم🥺

پویا نیکبخت 1401/6/6

خیلی عالی بود اولین تجربمون بود و صد در صد آخریش نبود خیلی خوش گذشت اون حسه ترسه به شدت خوب بود